Sve Prijave Pregled Prijave

put u gornjoj Sibnici treba da se nasipa,od Lojića ka Rašici

Sibnica 23.05.2026 Na pregledu

Opis Problema

Put je u katastrofalnom stanju kada padne kiša ne može ni pešaka da se prođe a ima ljudi koji žive a i koji dolaze svakodnevno da obrađuju njive
Prijavio: Građanin

Fotografije

Diskusija (0)

Dodaj komentar

Morate biti prijavljeni da biste ostavili komentar.

Prijavi se

Još uvek nema komentara. Budite prvi koji će prokomentarisati!

Detalji

Kategorija: putevi
ID Prijave: #21
Poseti MZ Sibnica

Napomena

Svi komentari su javni. Molimo korisnike da se pridržavaju pravila lepog ponašanja i izbegavaju uvrede.

Početna Vesti
Chat
Profil
0
Profil